Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N72

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N72 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N72 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od tego typu urządzenia nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci (mało obecnie popularny) RS-MMC, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (z lampą błyskową). Telefon łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, nagrywa wideo w rozdzielczości 352x288 i pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie ogromnej rzeszy przydatnych programów i gadżetów.

Nokia N72 zbiera zróżnicowane opinie - pozytywne zawdzięcza wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 10 dni w trybie czuwania i 215 minut w czasie prowadzenia rozmów. Negatywy zaś dotyczą jakości wykonania klawiszy i obudowy oraz „zawieszania się” aparatu (zdania na forach).
Gry na Nokie N72 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie N72 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N72 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format –polifonia.

Czy Nokia N72 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 130 – 400 zł komplet.