Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N71

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N71 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N71 to telefon, który posiada kilkuletni staż na rynku. Jest on typową klapką, która wyróżnia się m.in. sporymi gabarytami oraz Symbianem, który umożliwia wgranie do pamięci telefonu (lub karty) wielu ciekawych gadżetów, przydatnych aplikacji  oraz gier.

Nokia N71 wyposażona została w slot kart pamięci miniSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje dodatkowym wyświetlaczem pracującym w 64 tysiącach kolorów. N71 nagrywa wideo w rozdzielczości 640x480 px.

Nokia N71 zbiera zróżnicowane opinie. Pozytywne zawdzięcza wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 9 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie N71 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie N71 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N71 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny formaty polifonia.

Czy Nokia N71 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon jest białym krukiem. Pojedyncze modele  N71 kosztują ok. 280 zł w opcji kup teraz.