Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N70

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N70 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N70 to telefon, który posiada atrakcyjny wygląd i wnętrze - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci (mało popularny RS_MMC), odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie, posiada ładny i czytelny design. Telefon nagrywa wideo w rozdzielczości 352x288 px, pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie do pamięci telefonu wielu przydatnych aplikacji.

Nokia N70 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 11 dni w trybie czuwania i 210 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie N70 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie N70 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N70 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.

Czy Nokia N70 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 170 – 265 zł (komplet).