Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N-Gage

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N-Gage i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N-Gage to nietypowy telefon o kilkuletnim stażu na rynku. Posiada on nietypowu design oraz rozmieszczenie klawiatury, co nie dziwi jeśli wziąć pod uwagę jego podstawowe przeznaczenie. Oprócz wykonywania i odbierania połączeń było nim… granie w gry, które można było nabyć na fizycznym nośniku instalowanym w telefonie – na N-Gage pojawił się m.in. Tomb Raider, czy Tony Hawks Pro Skater. Po „klasycznym” N-Gage pojawiła się wersja QD, która jest szeroko rozpowszechniona na rynku.

Telefon wyposażono w slot kart pamięci MMC, odtwarzacz mp3, radio. N-Gage łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie.

Nokia N-Gage zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 8 dni w trybie czuwania i 210 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie N-Gage potrafią być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA. Motywy na Nokie N-Gage są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N-Gage dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.

Czy Nokia N-Gage wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok.  50 - 250 zł za komplet.