Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia E90

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 800 x 352
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia E90 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia E90 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet bardzo wymagający użytkownik. Jest ona godnym kontynuatorem serii Communicator, która na początku wieku zawojowała biznesowy rynek. E90 wyróżnia slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, obsługa wielu formatów dźwięku, łączenie  się z komputerem za pomocą kabla usb, tryb pracy w samolocie. E90 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie do telefonu ogromnej liczby aplikacji i gier. Model ten posiada klawiaturę typu QWERTY (po rozłożeniu), radio z rds, aparat 3,2 mpx z lampą błyskową (nagrywa wideo w rozdzielczości 640x480 px). Ponadto E90 ma GPS.

Nokia E90 zbiera pozytywne opinie, pozytywne zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 14 dni w trybie czuwania i 300 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie E90 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie E90 są szeroko dostępne w sieci, Dzwonki na Nokie E90 dostępne są również w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty - polifonia i wideo dzwonki.

Czy Nokia E90 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok 580 - 900 zł (pełny zestaw).