Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia E75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia E75 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia E75 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od takiego urządzenia wymagający użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3. Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, posiada ładny i czytelny design, dysponuje trybem pracy w samolocie. E75 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie do telefonu ogromnej liczby aplikacji, programów i gier. Model ten posiada klawiaturę typu QWERTY (po rozłożeniu bocznego "panelu"), radio z rds, aparat 3,2 mpx z lampą błyskową (nagrywa wideo w rozdzielczości 640x480 px). Ponadto E75 ma GPS.

Nokia E75 zbiera pozytywne opinie, pozytywne zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 11 dni w trybie czuwania i 320 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie E75 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie E75 są szeroko dostępne w sieci, Dzwonki na Nokie E75 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty - polifonia i wideo dzwonki.

Czy Nokia E75 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok 500 - 900 zł (pełny zestaw).