Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia E72

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia E72 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia E72 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od tego typu urządzenia wymagający użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3. Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, posiada ładny i czytelny design, dysponuje trybem pracy w samolocie. E72 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie do telefonu ogromnej liczby aplikacji, programów i gier. Model ten posiada klawiaturę typu QWERTY, radio z rds, aparat 5 mpx z lampą błyskową (nagrywa wideo w rozdzielczości 640x480 px). Ponadto E72 ma GPS.
Nokia E72 zbiera pozytywne opinie, pozytywne zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 16 dni w trybie czuwania i 780 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie E72 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie E72 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie E72 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty - polifonia i wideo dzwonki.

Czy Nokia E72 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok 700 - 1300 zł (pełny zestaw).