Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia E70

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 352 x 416
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia E70 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia E70 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu wymagający użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci miniSD, odtwarzacz mp3 i aparat 2 mpx. Telefon łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, posiada ładny i czytelny design, nagrywa wideo w rozdzielczości 352x288 px. E70 posiada rozkładaną klawiaturę w układzie QWERTY.

Nokia E70 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 14 dni w trybie czuwania i 462 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie E70 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 254 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie E70 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie E70 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.

Czy Nokia E70 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon nie pojawia się.