Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia E66

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia E66 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia E66 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od tego typu urządzenia wymagający użytkownik - zwarta konstrukcja typu slide, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 3,2 mpx z lampą błyskową. Telefon łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie, posiada ładny i czytelny design, nagrywa wideo w rozdzielczości 320x240 px, ma GPS.

Nokia E66 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 11 dni w trybie czuwania i 450 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie E66 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie E66 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie E66 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.

Czy Nokia E66 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 250 - 400 zł (komplet używany) i ok 700 zł (nowy zestaw).