Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia E61

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia E61 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia E61 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu wymagający użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci miniSD, odtwarzacz mp3. Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie, posiada ładny i czytelny design. E61 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie do telefonu ogromnej liczby aplikacji, programów i gier. Model ten posiada klawiaturę typu QWERTY, nie dysponuje zaś aparatem i radio.

Nokia E61 zbiera pozytywne opinie, pozytywne zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 11 dni w trybie czuwania i 420 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie E61 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie E61 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie E61 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.

Czy Nokia E61 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 100 - 350 zł (komplet).