Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia E52

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia E52 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia E52 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet bardzo wymagający użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio z rds i aparat 3,2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie, posiada ładny i czytelny, bardzo nowoczesny design.

Telefon występuje w eleganckich kolorach (brąz, srebro i czerń), nagrywa wideo w rozdzielczości 640x480 px. E52 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie do telefonu ogromnej liczby aplikacji, programów i gier.

Nokia E52 zbiera zróżnicowane opinie, pozytywne zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 28 dni w trybie czuwania i 480 minut w czasie prowadzenia rozmów. Największą wadą tego modelu jest "wieszanie się" oraz jakość obudowy (zdania użytkowników forów internetowych).
Gry na Nokie E52 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów).Motywy na Nokie E52 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie E52 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty - polifonia i dzwonki wideo.

Czy Nokia E52 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 650 - 1000 zł (nowy komplet).