Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia E51

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia E51 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia E51 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu wymagający użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio z rds i aparat 2 mpx. Telefon obsługuje bardzo wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie, posiada ładny i czytelny design. Telefon występuje w eleganckich kolorach (w tym brąz), nagrywa wideo w rozdzielczości 320x240 px. E51 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie do telefonu ogromnej liczby aplikacji, programów i gier.

Nokia E51 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 13 dni w trybie czuwania i 262 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie E51 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie E51 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie E51 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty - polifonia i dzwonki wideo.
Czy Nokia E51 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 200 - 430 zł (komplet).