Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 9210i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 640 x 200
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 9210i i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 9210i to telefon z dziewięcioletnim stażem na rynku. Nokia 9210i miała opinie bardzo dobrego telefonu biznesowego w czasach swej świetności. Posiada slot kart pamięci MMC, pracuje na Symbianie, co pozawala na wgranie do pamięci telefonu ogromnej wręcz ilości programów i dodatków. Telefon ten ma bardzo duży wyświetlacz o mocy 4 tysięcy kolorów. Po rozłożeniu telefonu ukazuje się kompletna "mini" klawiatura typu QWERTY. Nokia 9210i  posiada takie funkcje biznesowe jak zegarek, alarm, kalkulator, przelicznik walut, organizer, kalendarz. Ponadto 9210i posiada możliwość głosowego wybierania numerów.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 9210i nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 9210i pracują w polifonii, a Gry na Nokia 9210i są wspierane przez JAVA (1.0).

Czy Nokia 9210i wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon nie pojawia się. W wypadku ewentualnego zakupu prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują 9 dni w trybie czuwania i 600 minut w czasie prowadzenia rozmów.