Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 9210

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 640 x 200
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 9210 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 9210 to telefon z dziewięcioletnim stażem na rynku. Nokia 9210 miała opinie bardzo dobrego telefonu biznesowego w czasach swej świetności. Posiada slot kart pamięci MMC, pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie do pamięci telefonu ogromnej wręcz ilości programów i dodatków. Sercem 9210 jest procesor ARM 920T, telefon ten ma bardzo duży wyświetlacz z 4 tysiącami kolorów. Po rozłożeniu telefonu ukazuje się kompletna "mini" klawiatura typu QWERTY. Telefon ten posiada takie funkcje biznesowe jak zegarek, alarm, kalkulator, przelicznik walut, organizer, kalendarz.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 9210 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 9210 nie pracują w polifonii, zaś Gry na Nokia 9210 są wspierane przez JAVA (1.0).

Czy Nokia 9210 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon pojawia się bardzo rzadko - pojedyncze sztuki kosztują ok 250 zł. W wypadku ewentualnego zakupu prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują 9 dni w trybie czuwania i 600 minut w czasie prowadzenia rozmów.