Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 9110i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 640 x 200
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 9110i i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 9110i to telefon z dziesięcioletnim stażem na rynku. Nokia 9110i miała opinie bardzo dobrego telefonu biznesowego w czasach swej świetności. Posiada slot kart pamięci MMC. 9110i pracuje na procesorze AMD 486, ma bardzo duży wyświetlacz (mono). Po rozłożeniu telefonu ukazuje się kompletna "mini" klawiatura typu QWERTY. Telefon ten posiada takie funkcje biznesowe jak zegarek, alarm, kalkulator, przelicznik walut, organizer, kalendarz. 9110i ma zaawansowany system operacyjny - GeoWorks oraz wbudowaną przeglądarkę Internetu. 9110i w odróżnieniu od swych poprzedników dysponuje trybem pracy w samolocie.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 9110i nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 9110i nie pracują w polifonii, Gry na Nokia 9110i nie są wspierane przez JAVA.

Czy Nokia 9110i wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon nie pojawia się. W wypadku ewentualnego zakupu prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują 7 dni w trybie czuwania i 360 minut w czasie prowadzenia rozmów.