Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 9000i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 640 x 200
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 9000i i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu, który debiutował na rynku w roku 1998.

Nokia 9000i to telefon z wieloletnim stażem na rynku, trudno rekomendować go więc w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają. Pamiętać należy jednak, że Nokia 9000i miała opinie bardzo dobrego telefonu biznesowego w czasach swej świetności. 9000i pracuje na procesorze Intela (386), ma bardzo duży wyświetlacz (mono) oraz rozkładaną antenkę. Po rozłożeniu ukazuje się kompletna "mini" klawiatura typu QWERTY. Telefon ten posiada takie funkcje biznesowe jak zegarek, alarm, kalkulator, przelicznik walut, organizer, stoper i kalendarz. Telefon posiada własny, zaawansowany system operacyjny - GeoWorks oraz ma wbudowaną przeglądarkę Internetu i modem. Model ten posiada 8 mb pamięci wewnętrznej.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 9000i nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 9000i nie pracują w polifonii, Gry na Nokia 9000i nie są wspierane przez JAVA.

Czy Nokia 9000i wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon nie pojawia się. W wypadku ewentualnego zakupu prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują tylko 35 godzin w trybie czuwania i 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.