Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 9000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 640 x 200
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 9000 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu, który debiutował na rynku w roku 1997.

Nokia 9000 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają. Pamiętać należy jednak, że Nokia 9000 miała opinie bardzo dobrego telefonu biznesowego w czasach swej świetności. 9000 pracuje na procesorze Intela (386), ma bardzo duży wyświetlacz (mono) oraz rozkładaną antenkę. Po rozłożeniu ukazuje się kompletna "mini" klawiatura typu QWERTY. Telefon ten posiada takie funkcje biznesowe jak zegarek, alarm, kalkulator, przelicznik walut, organizer i kalendarz. 9000 posiada zaawansowany system operacyjny - GeoWorks oraz ma wbudowaną przeglądarkę Internetu.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 9000 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 9000 nie pracują w polifonii, a Gry na Nokia 9000 nie są wspierane przez JAVA.

Czy Nokia 9000 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon nie pojawia się. W wypadku ewentualnego zakupu prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują tylko 1,5 dnia w trybie czuwania i 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.