Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 8910i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 8910i i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 8910i to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają. Nokia 8910i ma opinie telefonu niezwykle prostego - nie oferuje nawet wbudowanego radio. Już na pierwszy rzut oka Nokia 8910i różni się od skądinąd udanej 8910 - jako pierwszy model z tej linii posiada kolorowy wyświetlacz. Model ten posiada tytanową obudowę oraz gry, oryginalna obudowa miała kolor głębokiej czerni.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 8910i nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 8910i nie pracują w polifonii - podobnie Gry na Nokia 8910i jak podaje producent wspierane są przez JAVA (wersja 1.0).
Czy Nokia 8910i wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon występuje bardzo rzadko, jeśli zaś się pojawi kosztuje od 200 do 500 zł (cena ponoć uzasadniona jest tytanową obudową). W wypadku ewentualnego zakupu prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 12 dni w trybie czuwania i 270 minut w czasie prowadzenia rozmów.