Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 8890

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 8890 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 8890 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają. Nokia 8890 ma opinie telefonu niezwykle prostego - nie oferuje nawet wbudowanego radio. Telefon posiada irdę. Wyświetlacz 8890 pracuje w mono i podświetlany jest na niebiesko. 8890 oprócz smsów obsługuje również format ems, posiada funkcję przekierowania połączenia oraz książkę adresową na 250 pozycji. Ten niegdyś biznesowy telefon oferuje takie funkcje jak: zegarek, kalkulator, przelicznik walut, organizer, kalendarz i wybieranie głosowe.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 8890 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 8890 nie pracują w polifonii - podobnie Gry na Nokia 8890 nie są wspierane JAVA (mono).

Czy Nokia 8890 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon występuje bardzo rzadko. W wypadku ewentualnego zakupu prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć go za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 7 dni w trybie czuwania i 210 minut w czasie prowadzenia rozmów.