Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 8850

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 8850 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 8850 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają. Nokia 8850 ma opinie telefonu niezwykle prostego - nie oferuje nawet wbudowanego radia. Telefon posiada irdę, ma wbudowane proste gry. Wyświetlacz 8850 pracuje w mono, podświetlany jest na niebiesko. Model ten posiada rozbudowane tzw. funkcje biznesowe - ma zegarek, alarm, kalkulator, przelicznik walut, organizer i kalendarz. Nokia 8850 posiada słownik T9, oraz funkcję wybierania głosowego.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 8850 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 8850 nie pracują w polifonii - podobnie Gry na Nokia 8850 nie są wspierane JAVA (mono).

Czy Nokia 8850 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon występuje bardzo rzadko, jeśli się pojawia kosztuje przeważnie ok 130 zł.  W wypadku ewentualnego zakupu prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć go za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 7 dni w trybie czuwania i 225 minut w czasie prowadzenia rozmów.