Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 8810

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 8810 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 8810 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają. Nokia 8810 ma opinie telefonu niezwykle prostego - nie oferuje nawet wbudowanego radio, aż dziw pomyśleć, iż kiedyś był to telefon biznesowy z tzw. górnej półki. Telefon posiada irdę. Wyświetlacz 8810 pracuje w mono, podświetlany jest na zielono. Model ten posiada niektóre tzw. funkcje biznesowe - zegarek, alarm, przelicznik walut, kalendarz. Podstawowy kolor budowy tego modelu to srebro.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 8810 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 8810 nie pracują w polifonii - podobnie Gry na Nokia 8810 nie są wspierane JAVA (mono).

Czy Nokia 8810 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon występuje bardzo rzadko, o ile nie wcale.  W wypadku ewentualnego zakupu prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć go za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 5 dni w trybie czuwania i 170 minut w czasie prowadzenia rozmów.