Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 8210

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 8210 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 8210 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają. Pamiętać należy jednak, że Nokia 8210 ma opinie telefonu niezwykle odpornego na uszkodzenia mechaniczne (w tym jak zapewniają na forach jego użytkownicy, również na te powstałe w wyniku upadku z dużej wysokości). Model ten posiada klasycznie rozmieszczone klawisze, wymienne obudowy oraz kilka wgranych do pamięci gier. Model ten jest dwuzakresowym aparatem, jego wymiary to 101 x 44 x 17 mm, a waga wynosi 79 g. Telefon posiada irdę.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 8210 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 8210 nie pracują w polifonii - podobnie Gry na Nokia 8210 nie są wspierane przez JAVA (wyświetlacz mono).
Czy Nokia 8210  wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok 33 - 50 zł (używany). Model ten obecnie należy do rzadkości na rynku.

Prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 7 dni w trybie czuwania i 225 minut w czasie prowadzenia rozmów.