Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7710

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 640 x 330
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7710 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7710 to telefon, który wszedł na rynek kilka lat temu, jednak nadal w chwili obecnej często wywołuje konsternację. A wszystko to za sprawą swej nietypowej obudowy i ogromnego wyświetlacza. Nokia 7710 jest jednym z pierwszych telefonów z dotykowym wyświetlaczem (telefon posiada m.in dotykową klawiaturę w układzie QWERTY), posiada 86 mb pamięci wewnętrznej, ale można rozbudować ją za pomocą mało obecnie popularnych, ale wciąż dostępnych na rynku kart MMC. 7710 łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, pracuje na Symbianie (możliwość wgrania bardzo wielu aplikacji), posiada aparat (niestety tylko) 1,23 mpx bez lampy błyskowej (nagrywa jednak wideo w rozdzielczości 176x144 px). Ten model Nokii posiada ponadto radio, obsługuje mp3, dysponuje trybem samolotowym, oraz posiada wgrane aplikacje biurowe. Jedyny minus oprócz słabego aparatu w roku 2010 to brak wifi.

Nokia 7710 zbiera pozytywne opinie za wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz za bardzo dobrą pracę baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 14 dni w trybie czuwania i 720 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Dzwonki na Nokia 7710 pracują w polifonii. Gry na Nokia 7710 wspierane są przez JAVA (wyświetlacz ma moc 64 tysięcy kolorów), zaś Motywy na Nokie 7710 najprawdopodobniej są możliwe do zainstalowania na telefonie - wskazywałyby na to jego parametry techniczne (panują na ten temat sprzeczne opinie, których instrukcja Nokii "nie weryfikuje").  

Czy Nokia 7710 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 80 zł za zestawy wymagające gruntownej naprawy. Nowe lub po prostu używane telefonu w dobrym stanie są w Polsce białymi krukami (podobnie jak inna Nokia w podobnym stylu - 7700).