Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7650

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7650 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7650 to telefon, który niegdyś królował na rynku sliderów, niestety w roku 2010 wydaje się już przeżytkiem i nie ratuje go - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, czy aparat VGA nie nagrywający wideo. Jedynym niezbywalnie aktualnym wyznacznikiem NOKII 7650 jest fakt, iż PRACUJE ona NA SYMBIANIE, co pozwala na ingerencję użytkownika zarówno w soft, jak i programy - można wgrać np. latarkę lub przelicznik kalorii. Telefon posiada czujnik natężenia światła - sam, automatycznie dopasowuje jasność wyświetlacza do warunków otoczenia.

Nokia 7650 zbiera pozytywne opinie za wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz za bardzo dobrą pracę baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 9 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 7650 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 7650 pracują w polifonii, a Gry na Nokia 7650 wg producenta wspierane są przez JAVA (Wyświetlacz ma moc 4 tysiące kolorów).

Czy Nokia 7650 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 40 - 100 zł (używany komplet).