Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7610

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7610 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7610 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu średniowymagający użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci RS-MMC (obecnie mało popularny format), odtwarzacz mp3 i aparat (niestety tylko) 1,0 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje kilka formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, posiada ładny i czytelny design. Telefon występuje w kilku interesujących kolorach, nagrywa wideo w rozdzielczości 176x144 px oraz co najważniejsze - NOKIA 7610 PRACUJE NA SYMBIANIE, co pozwala na ingerencję użytkownika zarówno w soft, jak i programy - można wgrać np. latarkę lub przelicznik kalorii.

Nokia 7610 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 10 dni w trybie czuwania i 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 7610 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 7610 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 7610 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.

Czy Nokia 7610 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 60 - 160 zł (używany komplet).