Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7600 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7600 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają. Pamiętać należy jednak, że Nokia 7600 ma opinie telefonu niezwykle odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz posiada niezwykle atrakcyjną i nietypową obudowę, która przyciąga uwagę nawet obecnie. Model ten posiada nietypowe rozmieszczenie klawiszy oraz aparat VGA bez lampy błyskowej, potrafiący nagrywać filmy w rozdzielczości 128x96 px. Telefon nie posiada radio, ani slotu kart pamięci, co może skutecznie odstręczyć wielbicieli muzyki (wbudowana pamięć wewnętrzna to jednak nie najgorsze 30 mb).

Telefon obsługuje mp3 oraz format AAC, posiada takie funkcje głosowe jak: dyktafon czy wybieranie głosowe. 7600 ma wymienne obudowy (boczne "listwy"). Telefon łączy się z komputerem za pomocą kabla USB.

Motywy na Nokia 7600 są dostępne niezwykle rzadko - głównie na forach. Wg producenta Dzwonki na Nokia 7600 pracują w polifonii, a Gry na Nokia 7600 wspierane są przez JAVA (wyświetlacz ma moc 64 tysięcy kolorów).

Czy Nokia 7600 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje około 80 - 130 zł - są to pojedyncze modele. Telefon ten jest obecnie białym krukiem.