Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7510 Supernova

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7510 Supernova i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7510 Supernova to telefon wyglądający jak zabawka, posiada on jednak wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu klapka, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio z rdsem i aparat 2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie, wyróżnia się nowoczesnym designem. Telefon posiada zewnętrzny wyświetlacz graficzny, nagrywa wideo w rozdzielczości 176x144 px.
Nokia 7510 Supernova zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 12 dni w trybie czuwania i 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 7510 Supernova są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 7510 Supernova są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 7510 Supernova dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty - polifonia i wideo dzwonki.

Czy Nokia 7510 Supernova wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 300 zł w kup teraz. Jest to jednak bardzo rzadki okaz.