Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7390

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7390 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7390 to telefon, który w momencie wprowadzenia na rynek był jednym z najbardziej pożądanych modeli Nokii. Telefon ten posiada designerską obudowę - typ klapka. Aparat 3 mpx z lampą błyskową, możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości 352x288 px, radio, obsługa mp3, slot kart pamięci microSD, możliwość połączenia z komputerem za pomocą kabla USB to tylko niektóre z wielu cech Nokii 7390, które wprawią w zachwyt większość użytkowników telefonów komórkowych. Dodatkowo model ten posiada drugi wyświetlacz pracujący z mocą 256 tysięcy kolorów.

Nokia 7390 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to designowi, wymienionym parametrom oraz baterii która wg producenta pracuje powyżej 9 dni w trybie czuwania i 180 min w czasie prowadzenia rozmów. Telefon występuje w kilku wariacjach kolorystycznych w tym z dominantą różu, brązu i czerni.

Gry na Nokie 7390 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą obsługi JAVA (wyświetlacz telefonu pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 7390 są dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 7390 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty - polifonia i dzwonki wideo.

Czy Nokia 7390  wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok 200 - 300 zł.