Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7380

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 104 x 208
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7380 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7380 to telefon, który w momencie wprowadzenia na rynek był jednym z najbardziej pożądanych modeli Nokii. Telefon ten posiada designerską obudowę. Aparat 2 mpx z lampą błyskową, radio oraz obsługa mp3 to jedne z niewielu dodatków jakie oferuje 7380. Telefon odtwarza kilka formatów dźwięku. 7380 ma bardzo nietypowy kształt oraz co zaskakujące (podobnie jak model Siemens Xelibri) nie posiada klawiszy - zamiast nich litery wybiera i zatwierdza się za pomocą kółka z przyciskiem. Z tyłu telefon posiada skórzane wykończenie. Nokia 7380 to odmłodzona wersja 7280 w nowym opakowaniu, z lepszym aparatem i obsługą JAVA; z modelu tego znikła irda. Pamięć telefonu to 52 mb (bez możliwości rozbudowy).

Nokia 7380 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to swemu nowatorskiemu designowi oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 10 dni w trybie czuwania i 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 7380 są wspierane przez JAVA, zaś Motywy na Nokie 7380 nie są dostępne w sieci, co obniża atrakcyjność telefonu. Dzwonki na Nokie 7380 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.
Czy Nokia 7380 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon już się nie pojawia - jedynym miejscem zakupu może okazać się komis gsm. Jeśli telefon pojawia się w internecie kosztuje ok 300 zł za używany zestaw.