Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7373

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7373 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7373 to telefon, który w momencie wprowadzenia na rynek był jednym z najbardziej pożądanych modeli Nokii. Telefon ten posiada designerską obudowę - typ obrotowy (swivel). Aparat 2 mpx bez lampy błyskowej, radio oraz obsługa mp3, to niektóre z dodatków jakie oferuje 7373. Telefon odtwarza kilka formatów dźwięku, posiada funkcję dyktafonu, głośnomówiącą i wybieranie głosowe. Telefon w przeciwieństwie do 7370 posiada slot kart pamięci oraz lepszy aparat, ponadto model ten łączy się z komputerem za pomocą USB. Najpopularniejszy kolor tego modelu to róż i jego odcienie. Z tyłu telefonu znajduje się element ze skóry.

Nokia 7373 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to designowi, bardzo wydajnej baterii oraz zmianom jakie zostały wprowadzone w porównaniu z wcześniejszą Nokią 7370.

Gry na Nokie 7373 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą obsługi JAVA (pamiętać należy, że wyświetlacz telefonu pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 7373 są dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 7373 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.

Czy Nokia 7373  wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok 150 - 400 zł.