Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7370

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7370 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7370 to telefon, który w momencie wprowadzenia na rynek był jednym z najbardziej pożądanych modeli Nokii. Telefon ten posiada designerską obudowę - typ obrotowy (swivel). Aparat 1,3 mpx bez lampy błyskowej, radio oraz obsługa mp3 to niektóre z dodatków jakie oferuje 7370. Telefon odtwarza kilka formatów dźwięku, posiada funkcję dyktafonu, głośnomówiącą i wybieranie głosowe. Telefon nie posiada slotu kart pamięci, przez co traci wiele na potencjalnej funkcjonalności.

Nokia 7370 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to swemu nowatorskiemu designowi oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 11 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów. Telefon występuje w kilku niezwykle interesujących zestawieniach kolorystycznych - w tym złoto/brąz/pomarańcz.

Gry na Nokie7370 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą obsługi JAVA (pamiętać należy, że wyświetlacz telefonu pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 7370 są dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 7370 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.

Czy Nokia 7370  wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok 100 - 300 zł.