Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7310 Supernova

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7310 Supernova i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7310 Supernova to telefon, który mimo "zabawkowego" wyglądu posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio z rdsem i aparat 2 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie, posiada wyjście AV. Telefon występuje w kilku interesujących kolorach (tył), nagrywa wideo w rozdzielczości 176x144 px.

Nokia 7310 Supernova zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 12 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów. Jedynym mankamentem, który często poruszają na forach użytkownicy tego modelu są problemy ze zdjęciem blokady sim-lock.

Gry na Nokie 7310 Supernova są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 7310 Supernova są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 7310 Supernova dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.

Czy Nokia 7310 Supernova wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 240 - 370 zł (komplet).