Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7280

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 104 x 208
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7280 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7280 to telefon, który w momencie wprowadzenia na rynek był jednym z najbardziej pożądanych modeli Nokii. Telefon ten posiada designerską, rozsuwaną obudowę. Aparat VGA bez lampy błyskowej, radio oraz obsługa mp3 to jedne z niewielu dodatków jakie oferuje 7280. Telefon odtwarza kilka formatów dźwięku. 7280 ma bardzo nietypowy kształt oraz co zaskakujące (podobnie jak model Siemens Xelibri) nie posiada klawiszy - zamiast nich litery wybiera i zatwierdza się za pomocą kółka z przyciskiem. W momencie wprowadzenia na rynek był to towar z jednej z wyższych półek cenowych.

Nokia 7280 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to swemu nowatorskiemu designowi oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 10 dni w trybie czuwania i 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 7280 nie są wspierane przez JAVA przez co nie można cieszyć się grami - podobnie Motywy na Nokie 7280 nie są dostępne w sieci, co obniża atrakcyjność telefonu. Dzwonki na Nokie 7280 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.
Czy Nokia 7280 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon już się nie pojawia - jedynym miejscem zakupu może okazać się komis gsm.