Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7270

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7270 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7270 to telefon, który w momencie wprowadzenia na rynek był jednym z najbardziej pożądanych modeli Nokii. Telefon ten posiada designerską obudowę, typu klapka. Aparat VGA bez lampy błyskowej, radio oraz obsługa mp3 to jedne z niewielu dodatków jakie oferuje 7270. W roku 2010 to stanowczo za mało - zabrakło slotu kart pamięci i obsługi bluetooth (tylko irda). Telefon odtwarza kilka formatów dźwięku, ma 21mb pamięci wewnętrznej.

Nokia 7270 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to swemu nowatorskiemu designowi oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 11 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 7270 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą obsługi JAVA (pamiętać należy, że wyświetlacz telefonu pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 7270 są dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 7270 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.
Czy Nokia 7270 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon już się nie pojawia - jedynym miejscem zakupu może okazać się komis gsm.