Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7260

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7260 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7260 to telefon, który w momencie wprowadzenia na rynek był jednym z najbardziej pożądanych modeli Nokii. Telefon ten posiada designerską obudowę, a w centrum znajduje się jog służący do nawigacji. Aparat VGA bez lampy błyskowej oraz radio to jedne z niewielu dodatków jakie oferuje 7260. W roku 2010 to stanowczo za mało - zabrakło obsługi mp3, slotu kart pamięci i obsługi bluetooth (tylko irda). Telefon posiada funkcje: dyktafon, głośnomówiący oraz wybieranie głosowe.

Nokia 7260 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to swemu nowatorskiemu designowi oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 14 dni w trybie czuwania i 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 7260 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą obsługi JAVA (pamiętać należy, że wyświetlacz telefonu pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 7260 są dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 7260 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.

Czy Nokia 7260 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 130 zł (komplet).