Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7250

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7250 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7250 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają. Nokia 7250 ma opinie telefonu niezwykle odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Model ten posiada nietypowe rozmieszczenie klawiszy oraz wbudowane radio i aparat VGA bez lampy błyskowej. Użytkownicy tego modelu chwalą jakość materiałów z jakich wykonano "perłową" obudowę oraz nietypowy design telefonu. 7250 nie jest jednak żadnym przełomem na rynku - to po prostu nowsza wersja 7210 w nowym opakowaniu i z aparatem wykonującym zdjęcia w słabej jakości.
Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 7250 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 7250 pracują w polifonii (4 głosowa), a Gry na Nokia 7250 wg producenta wspierane są przez JAVA (Wyświetlacz ma moc 4 tysięcy kolorów).

Czy Nokia 7250 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok 40 - 50 zł (używany). Model ten obecnie należy do rzadkości na rynku. Prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 12 dni w trybie czuwania i 300 minut w czasie prowadzenia rozmów.