Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7230

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nokia 7230 to telefon należący do grupy klasy średniej tego typu urządzeń. Nie zachwyca ani aparatem fotograficznym, ani wyświetlaczem. Dodatki również nie należą do mocnej strony opisywanego urządzenia. Do ważniejszych zaliczyć można obsługę Facebook, Twitter, Gmail oraz odtwarzacz muzyczny. Na plus należy odnotować fakt, że w tym modelu Nokia zdecydowała się na zastosowanie wtyczki 3,5 mm, czyli standardowego wejścia słuchawkowego. Dzięki temu do telefonu podłączyć możesz dowolne słuchawki.  Wbudowana pamięć (70 MB) z pewnością nie wystarczy do wykorzystywania tego modelu jako odtwarzacza mp3, więc rozsądnym wyjściem jest wykorzystanie złącz microSD.  

Jeśli jednak nie planujesz wykorzystywać opisywanego modelu w charakterze przenośnego odtwarzacza muzycznego to wbudowana pamięć powinna wystarczy na motywy i aplikacje. Nokia  7230 posiada niezbyt pojemną baterię 860 mAh, więc dość szybko można wyczerpać baterię podczas intensywnego użytkowania. Aparat zastosowany w telefonie nie robi wrażenia – 3,2 mpix to dziś niejako standard. Podobnie z resztą jak Bluetooth, EDGE i GPRS, radio czy dyktafon.  Główną zaletą są małe rozmiary (98 x 48 x 14.8 mm) oraz niska waga – zaledwie 100 g. Opinie o modelu 7230 są dość pozytywne, szczególnie że ze względu na dość niską cenę jest łatwo dostępny w ofercie abonamentowej.