Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7210 Supernova

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7210 Supernova i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7210 Supernova to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu średnio zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje kilka formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, posiada ładny i czytelny design, nagrywa wideo w rozdzielczości 176x144 px. Telefon występuje w wielu kolorach (podświetlenie klawiszy i boczna listwa) w tym - niebieski, różowy, fioletowy.

Nokia 7210 Supernova zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 10 dni w trybie czuwania i 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 7210 Supernova są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 7210 Supernova są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 7210 Supernova dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.

Czy Nokia 7210 Supernova wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 120 - 300 zł (używany komplet).