Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7210

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7210 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7210 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu, obsługi mp3, slotu kart pamięci. Co oferuje więc ten model?

Nokia 7210 ma opinie telefonu niezwykle odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Model ten posiada nietypowe rozmieszczenie klawiszy oraz wbudowane radio. Użytkownicy tego modelu chwalą jakość materiałów z jakich wykonano obudowę oraz nietypowy design telefonu.
Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 7210 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 7210 pracują w polifonii (4 głosowa), a Gry na Nokia 7210 wg producenta wspierane są przez JAVA (Wyświetlacz ma moc 4 tysięcy kolorów).

Czy Nokia 7210 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok 40 - 60 zł (używany, w pełnym zestawie). Model ten obecnie nalezy do rzadkości na rynku. Prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 10 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.