Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7200 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7200 to telefon, który w roku 2010 potrafi skusić tylko swym nietypowym designem. W środku posiada doprawdy niewiele - jednak jego wyposażenie powinno spełnić oczekiwania mało wymagającego użytkownika. Plusy to: zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, radio i aparat VGA (bez lampy błyskowej). Telefon łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, nagrywa wideo w rozdzielczości 128x96 px. 7200 posiada unikatowe na rynku tekstylne obudowy - są one wymienne, działają w systemie Xpress-on.
Nokia 7200 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej obudowom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 12 dni w trybie czuwania i 300 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 7200 potrafią być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 7200 są dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 7200 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia (16 głosowa).
Czy Nokia 7200 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon nie występuje. Wielce możliwe, że 7200 będzie można jednak znaleźć, w niektórych komisach gsm.