Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7100 Supernova

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7100 Supernova i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7100 Supernova to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od tego typu urządzeń początkujący użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, odtwarzacz mp3, radio i aparat 1,3 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje kilka formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie, posiada ładny i czytelny design. Telefon występuje w kilku interesujących kolorach, nagrywa wideo w rozdzielczości 128x96 px.

Nokia 7100 Supernova zbiera zróżnicowane opinie. Pozytywne zawdzięcza wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 8 dni w trybie czuwania i 430 minut w czasie prowadzenia rozmów. Największą zaś wadą tego modelu jest brak slotu kart pamięci.

Gry na Nokie 7100 Supernova są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 7100 Supernova są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 7100 Supernova dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny formaty - polifonia.

Czy Nokia 7100 Supernova wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 230 zł (nowy komplet).