Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 7070 Prism

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 7070 Prism i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 7070 Prism to telefon, którego główną zaletą jest wygląd. Geometryczne wzory w dystyngowanej czerni to wizytówka tego modelu. Jeden z trójkątów (kolor różowy lub niebieski) świeci pulsacyjnym światłem po otrzymaniu smsa lub nadejściu nieodebranej rozmowy. 7070 Prism jest niezykle lekką klapką. Unikatowy wygląd to jedno, a niestety zastosowane materiały to drugie - wnętrze telefonu wykonane jest z mało przyjemnego w dotyku materiału. Model ten nie został wyposażony w slot kart pamięci, aparat, czy radio.

Nokia 7070 Prism ma opinie zróżnicowane, te pozytywne zawdzięcza baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 20 dni w trybie czuwania i do 300 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 7070 Prism mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Dzwonki na Nokie 7070 Prism dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia, podobnie Motywy na Nokie 7070 Prism również występują w sieci.

 Czy Nokia 7070 Prism wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 140 - 180 zł.