Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6822

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6822 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6822 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają. Co oferuje więc ten model?

Nokia 6822 ma opinie telefonu niezniszczalnego - jest odporny na większość uszkodzeń mechanicznych. Model ten wyposażony jest w rozkładaną klawiaturę QWERTY po rozłożeniu której wyświetlacz zmienia orientację o 90 stopni. 6822 to poczciwa 6820 posiadająca bardziej zaawansowany wyświetlacz - 64 tysiące kolorów zamiast 4 tysięcy.

Motywy na Nokia 6822 są szeroko dostępne, co poszerza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 6822 pracują w polifonii, a Gry na Nokia 6822 są wspierane przez JAVA (wyświetlacz pracuje z mocą 64 tysięcy kolorów).

Czy Nokia 6822 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon pojawia się bardzo rzadko, jeśli zaś się pojawia kosztuje ok. 60 zł. Jeśli uda się kupić  ten model prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują do 14 dni w trybie czuwania i 480 minut w czasie prowadzenia rozmów.