Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6820

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6820 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6820 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają. Co oferuje więc ten model?

Nokia 6820 ma opinie telefonu niezniszczalnego - jest odporny na większość uszkodzeń mechanicznych. Model ten wyposażony jest w rozkładaną klawiaturę QWERTY po rozłożeniu której wyświetlacz zmienia orientację o 90 stopni. 6820 to poczciwa 6810 posiadająca dodatkowo aparat pracujący w rozdzielczości VGA, a pozbawiona radio.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 6820 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 6820 pracują w polifonii, a Gry na Nokia 6820 są wspierane przez JAVA (wyświetlacz pracuje z mocą 4 tysięcy kolorów).

Czy Nokia 6820 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon pojawia się bardzo rzadko. Jeśli uda się kupić ten model prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują do 10 dni w trybie czuwania i 420 minut w czasie prowadzenia rozmów.