Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6810

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6810 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6810 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu, obsługi mp3, slotu kart pamięci. Co oferuje więc ten model?

Nokia 6810 ma opinie telefonu niezniszczalnego - jest odporny na większość uszkodzeń mechanicznych. Model ten wyposażony jest w rozkładaną klawiaturę QWERTY po rozłożeniu której wyświetlacz zmienia orientację o 90 stopni oraz posiada radio. 6810 to poczciwa 6800 z bluetoothem.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 6810 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 6810 pracują w polifonii (4 głosowa), a Gry na Nokia 6810 są wspierane przez JAVA (wyświetlacz pracuje z mocą 4 tysięcy kolorów).

Czy Nokia 6810 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon pojawia się bardzo rzadko. Jeśli uda się kupić ten model prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują do 15 dni w trybie czuwania i 360 minut w czasie prowadzenia rozmów.