Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6700 Slide

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Szukasz stylowego telefonu z dobrym aparatem fotograficznym? Nokia 6700 Slide to typ telefonu, który spełnia twoje wymagania. Aparat o rozdzielczości 5 Mpix posiada zoom x8 oraz optykę renomowanej firmy Carl Zeiss. Ponadto zdjęcia doświetlane są przez podwójną lampę LED. Jako, że telefon został wykonany w technologii 3G, posiada również drugi aparat typu VGA.

Fotografie można edytować bezpośrednio w telefonie oraz udostępniać w sieci na takich portalach jak Ovi, Flickr, Picasa. Inne dodatki w Nokii 6700 Slide oferują również współpracę z MySpace, Twitter, YouTube. Telefon może służyć również jak radio FM lub odtwarzacz muzyczny. Tym bardziej, ze do zestawu Nokia dodaje kartę pamięci 2GB.  Pamięć wewnętrzna ma zaledwie kilkadziesiąt megabajtów ale to w zupełności wystarczy na niezbędne motywy i aplikacje. Niestety – fiński producent nie zdecydował się na zamontowanie złącza słuchawkowego 3,5 mm, a 2,5 mm, co stanowczo utrudnia dobór słuchawek.

Bateria o pojemności 860 mAh nie zapewnia odpowiednio długiego czasu pracy - rozmawiać można jedynie 240 min, a Nokia 6700 Slide pozostanie w stanie czuwania zaledwie przez 300 godzin. Niektóre telefony tego typu mają niemal dwukrotnie lepsze wyniki w tych kategoriach.

Telefon został wyposażony w rozbudowany system operacyjny Symbian 9.3, który zapewnia bardzo dobry dostęp do różnego rodzaju aplikacji.  Opinie na temat Symbiana są co prawda podzielone, jednak bez wątpienia jego obecność może być traktowana jako atut Nokii 6700 Slide.