Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6682

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Nokia 6682 to smartphone, który do sprzedaży trafił w 2005 roku. Jest to pierwszy model, który obsługuje Yahoo Go Mobile z gładkim i eleganckim wyglądem i bardzo ciekawymi funkcjami. Obsługa Yahoo Go Mobile sprawiła, że użytkownicy korzystający z produktów Yahoo wyrażają na temat 6682 same pozytywne opinie. Yahoo Go Mobile daje możliwość synchronizacji z poczty yahoo, zdjęć oraz kontaktów, ponadto można bezpośrednio z telefonu publikować zdjęcia w internecie i to jeszcze nie wszystkie dodatki, w które producent wyposażył ten model.  

Ekran o rozdzielczości 176 x 208 i lekka, plastikowa klawiatura gwarantują wysoki komfort użytkowania, który można jeszcze poprawić dzięki obsłudze bezprzewodowych klawiatur bluetooth. System Symbian OS gwarantuje możliwość wyposażenia tego modelu w nowe aplikacje i motywy według indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Używając Nokia Pc Suite można z łatwością zsynchronizować kontakty, kalendarz, zadania i inne po podłączeniu telefonu do komputera kablem USB.

Model ten posiada również obsługę plików PDF, dokumentów utworzonych w pakiecie Microsoft Office, co z pewnością ucieszy wszystkich studentów. Na pokładzie znajduje się aparat z matrycą 1.3 megapixela z możliwością nagrywania video i lampą błyskową typu LED. Ponadto 6682 oferuje wsparcie dla formatu RealVideo, MP3 oraz AAC. Do przeglądania zawartości internetu można użyć wbudowanej przeglądarki Wap 2.0 lub jeśli nie zadowalają nas jej możliwości zainstalować np Operę.