Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6670

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6670 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6670 to telefon, który może poszczycić się kilkuletnim stażem na rynku. Model ten posiada kolorowy wyświetlacz oraz aparat 1 mpx bez lampy błyskowej (posiada zoom cyfrowy - 4x). Telefon posiada bluetooth, pracuje na symbianie, przez co można wgrać do jego pamięci wiele aplikacji np. latarkę, licznik kalorii. Telefon obsługuje mało popularne obecnie karty RS-MMC, co umożliwia jednak rozbudowę tego modelu. Nokia 6670 posiada innowacyjny kształt i nietypowo rozmieszczone klawisze, obsługuje mp3, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb.

Nokia 6670 ma opinie pozytywne, co zawdzięcza swej odporności na uszkodzenia mechaniczne, pracy na symbianie oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 10 dni w trybie czuwania i do 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 6670 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Dzwonki na Nokie 6670 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 6670 również występują w sieci.  
Czy Nokia 6670 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 50 - 100 zł (używany). Obecnie telefon ten jest bardzo rzadko spotykany.