Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6650 T-Mobile

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6650 T-Mobile i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6650 T-Mobile to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od tego typu urządzenia nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada dobrej jakości, czysto brzmiący głośnik. Nokia 6650 T-Mobile łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie, posiada ładny i czytelny design. Telefon występuje w kilku interesujących kolorach, nagrywa wideo w rozdzielczości 240x320 px, na klapce posiada dodatkowy wyświetlacz oraz przyciski funkcyjne.
Nokia 6650 T-Mobile zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 14 dni w trybie czuwania i 360 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 6650 T-Mobile są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 6650 T-Mobile są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6650 T-Mobile dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.

Czy Nokia 6650 T-Mobile wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 250 - 320 zł (używany, w pełnym komplecie, z kartą pamięci).