Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6650

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6650 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6650 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: obsługi mp3, slotu kart pamięci, radia. Co oferuje więc ten model? Wątpliwą zaletą 6650 jest aparat VGA nagrywający wideo w rozdzielczości 128 x 160 px. Model ten wyposażono w antenkę.

Nokia 6650 ma opinie telefonu niezniszczalnego. Należy do starej serii Nokii, z której telefonu mogły wpadać do wody lub uderzać o beton z różnych wysokości. Po osuszeniu lub złożeniu okazywało się, iż… telefon działa i jest gotowy do użycia. Telefon posiada ładną linię korpusu oraz bardzo czytelny podział klawiatury.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 6650 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 6650 pracują w polifonii, a Gry na Nokia 6650 wg wskazań producenta są wspierane przez JAVA.
Czy Nokia 6650 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 60 zł w zestawie (używany). Prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują do 14 dni w trybie czuwania i 260 minut w czasie prowadzenia rozmów.